فایل کامل-پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمانی پایه هفتم برترین بانو-

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل .پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمانی پایه هفتم برترین بانو.را مشاهده می نمایید/دانلود رایگان پاورپوینت,قابل ویرایش,درس 7,پیام های آسمانی,کلاس هفتم,پایه هفتم,قسمت برترین بانو/پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمانی پایه هفتم برترین بانو/50619338/ts

نوع فایل: power point


فرمت فایل: ppt and pptx


قابل ویرایش 20 اسلایدقسمتی از متن پاورپوینت:


اسلاید نمایشی پیام هفتم
درس هفتم
برترین بانو داشتن دختر را ننگ و عار می دانستند...! وبرای زن در جامعه ارزشی قائل نبودند ... !
در زمان جاهلیت : چرا خداوند به پیامبرش دختر داد ؟ بنابه فرموده پیامبر(ص) دختر موجب برکت و شادمانی زندگانی است. کودکی حضرت فاطمه (س) مسلمانان در شعب ابوطالب در محاصره ای سخت و سه ساله قرار گرفتند . از دو تا پنج سالگی : در پنج سالگی : مادرش حضرت خدیجه را از دست داد . بارها شاهد آزار و اذیّت پیامبر (ص) توسط مشرکان بود . تا هشت سالگی : در هشت سالگی : مجبور شد که دشواری های ترک شهر و دیار خود را بپذیرد . اثرات سختی های دوران کودکی : این رنج ها و مصیبت ها نه تنها موجب نا امیدی اش نشد بلکه او را مقاوم تر و استوار تر ساخت ، چون آن حضرت رنج و محرومیت را راهی برای نزدیکی به خدا می دانست ، نه عامل بدبختی و بیچارگی ... فاطمه سرور زنانِ اوّلین و آخرین و برترین بانوی جهان است . آشنایی با برخی از ویژگی های حضرت زهرا (س): حیا و عفّت علاقه شدید به پیامبر (ص) حضور در اجتماع ساده زیستی ایثار و بخشندگی اهمیّت دادن به خانواده و خانه داری علی جان ، بهتر است شما کارهای بیرون خانه را به عهده بگیری و دخترم فاطمه کارهای داخل خانه را از راهنمایی های پیامبر (ص) :
به حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) واکنش حضرت فاطمه (س) : خدا می داند چقدر خوشحالم از اینکه رسول خدا مرا
از رو به رو شدن با مردان نامحرم بی نیاز ساخت . حیا و عفّت علاقه شدید به پیامبر( ص) هر گاه غذای نیکویی درست می کرد ، رسول خدا را نیز دعوت می نمود . در لحظات پایانی عمر پیامبر اکرم (ص) بی تابی می کرد . در جنگ های سخت زخم های پیامبر(ص) و علی (ع) را مداوا می کرد . نسبت به ایشان همچون مادر مهربان بود . اهمیت دادن به خانواده و خانه داری با تمام سختی ها ، مایة آرامش خانواده بود . حضرت علی (ع) در بارة ایشان می فرماید : هر گاه به او می نگریستم ، غم و اندوهم برطرف می شد .
خدا می داند که فاطمه در تمام مدت زندگی هرگز مرا خشمگین نساخت و برای خود از من چیزی نخواست ، مبادا که من نتوانم آن را فراهم کنم و شرمنده شوم .
فاطمه یاوری نیکو در راه پیروی از خدا بود .
ساده زیستی ایثار و بخشندگی حضور در اجتماع ویژگیهای دیگر فاطمه زهراء(س) ایثار و بخشندگی یُؤثِروُنَ عَلی اَنفُسِهِم وَ لَو کانَ بِهِم خَصاصَه ... لَن تَنالُوا البِرَّ حَتّی تُنفِقوُا مِمّا تُحِبّوُن ... مَن جاءَ بِالحَسَنَه ، فَلَهُ خَیرٌٌٌمِنها ... دیگران را بر خویش ترجیح می دهند ، هر چند خود نیازمند باشند . هرگز به نیکی راستین دست نیابید ، مگر آن که از آنچه دوست دارید انفاق کنید . هر کس کار نیکی کند ، بهتر از آن پاداش گیرد . حضور در اجتماع سعادت زنان را در دوری از مردان نا محرم می دانست ، اما در هنگام به خطر افتادن حق ، با حفظ حیا و وقار به میان مردم می آمد و آنان را ارشاد و نصیحت می کرد .


این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاد ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.


با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیزاگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.محصولات مرتبط:


پکیج پاورپوینت های دروس پیام های آسمانی پایه هفتم: (درس اول الی درس پانزدهم)


پاورپوینت درس اول پیام های آسمانی پایه هفتم: بینای مهربان


پاورپوینت درس دوم پیام های آسمانی پایه هفتم: استعانت از خداوند


پاورپوینت درس سوم پیام های آسمانی پایه هفتم: تلخ یا شیرین


پاورپوینت درس چهارم پیام های آسمانی پایه هفتم: عبود آسان


پاورپوینت درس پنجم پیام های آسمانی پایه هفتم: پیامبر رحمت


پاورپوینت درس ششم پیام های آسمانی پایه هفتم: اسوه فداکاری و عدالت


پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمانی پایه هفتم: برترین بانو


پاورپوینت درس هشتم پیام های آسمانی پایه هفتم: افتخار بندگی


پاورپوینت درس نهم پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی


پاورپوینت درس دهم پیام های آسمانی پایه هفتم: ستون دین


پاورپوینت درس یازدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: نماز جماعت


پاورپوینت درس دوازدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: نشان عزت


پاورپوینت درس سیزدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: بربال فرشتگان


پاورپوینت درس چهاردهم پیام های آسمانی پایه هفتم: کمال هم نشین


پاورپوینت درس پانزدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: مزدوران شیطانمطالب دیگر:
نقشه کاربری اراضی شهرستان زنجاننقشه کاربری اراضی شهرستان دامغانپروژه برآورد هزينه هاي يك طرح حسابداري پيمانكاريپروژه مراحل حسابداري پيمانكاريپروژه پيشنهاد روشي براي بودجه‌ريزي عملياتيتحقیق تاريخچه و سوابق ISO 9000پروژه تحليل راهبردي هزينه، پارادايم كليديِ مديريت هزينه در زنجيرة عرضة ايرانپروژه فرآيند توليد كنسرو و رب گوجه فرنگيپایان نامه كنترل كيفيت در شرکت سايپاپروژه كنترل موجودي انبار شركت گروه ماشين هاي اداري (ماديران)پروژه حسابداری و مالي در (شركت ماشين سازي و سيم و كابل سازي )آشنایی با مفاهیم ارزی پول ( خرید و فروش ارزهای غیر بازرگانی،اعتبار اسنادی و اعتبار اسنادی صادراتی)پروژه ماهيت و محيط حسابداريپروژه مالی (امور مالی در صنعت برق به صورت فرضی)تحقیق بررسي تأثير فعاليت هاي عمراني ، اقتصادي ادارة جهاد كشاورزي شهرستان كرج بر روند مهاجرتمقاله معرفی نسخه نویافته خطی از رشید الدین وطواطمقاله كسي نمي داند در كدام سرزمين مي ميردتحقیق بررسی سیمای پدر در ادبیات کودکپاورپونت درباره شرکت اپلپاورپونت درباره شرکت گوگلپاورپونت درباره RFIDنقشه کاربری اراضی شهرستان گرمسارنقشه کاربری اراضی شهرستان سمناننقشه کاربری اراضی شهرستان شاهرودنقشه کاربری اراضی شهرستان چابهار